Jaki ekran LED wybrać? Wielkość, jasność i jakość

kancelaria notarialna notariusz toruń notariusz usługi
Najem okazjonalny – poświadczenie u notariusza
11 kwietnia, 2017
biuro rachunkowe toruń księgowość prowadzenie ewidencji
Własne biuro rachunkowe czy praca na etacie?
13 kwietnia, 2017

Jaki ekran LED wybrać? Wielkość, jasność i jakość

wynajem ekranów LED obsługa imprez masowych telebimy wynajem

wynajem ekranów LED obsługa imprez masowych telebimy wynajem

Telebimy od dłuższego czasu są statycznym komponentem miejskiej architektoniki. Punkty, w jakich są postawione, nabierają całkiem odmiennego charakteru. Są chętniej odwiedzane, natomiast informacje dużo łatwiej są zapamiętywane przez przypuszczalnych Odbiorców. Technologia LED na sto procent ma bardzo dużo zalet, jednak absolutnie nie kwalifikuje się do najtańszych. Czynniki meteorologiczne nie wywierają wpływu w żaden sposób na dostrzegalność ekranu LED, ani na system pokazywania poprzez niego spotów. Niektóre są rzeczywiście bardzo jasne, iż można się im przypatrywać z odległości kilkunastu metrów. Jednocześnie światło nie stanowi poważniejszego problemu – obrazy są idealnie widoczne. Dzięki używaniu ochrony IP 65 ekrany LED wspaniale pracują w trakcie opadów śniegu, gradu lub burzy. Do dzisiejszego dnia są stosowane jako priorytetowy środek do przesyłania przeróżnych informacji, np. materiałów promocyjnych kursów walut lub rezultatów sportowych. Jako pionierskie narzędzie marketingowe wyświetlacze diodowe stały się praktycznie niezbędne.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie lub wynajmie ekranu LED?

Wiele małych rzeczy stało się wielkimi właśnie dzięki reklamie – to rzecz prosta. By podwyższyć sprzedaż, przykładowo rozwinąć grono statecznych Kontrahentów oraz zaciekawić kolejnych, należy obowiązkowo wybrać system reklamy. Instytucje, jakie potrafią stracić o wiele więcej pieniędzy, będą układały spoty marketingowe na sporych ekranach LED albo zachwalać swoje artykuły w telewizji. W jaki sposób właściwie prezentuje się rzecz z telebimami? Czy wynajem ekranów jest teraz rzeczywiście taki dogodny? W jaki sposób ma się sytuacja z ekranami ledowymi od strony technicznej? Jak sprawić, żeby po długim okresie (m in. po paru latach) wyglądał jak nowy? Wcale nie da się w skrócie odpowiedzieć na wszelakie pytania, bo pewne rzeczy wiedzą przede wszystkim osoby dokładnie rozumiejące branżę.

Planując kupno bądź najem telebimów, należy rzucić okiem na co najmniej kilka podstawowych kwestii, które mają znaczny wpływ na jego pracę po długim okresie. Absolutnie nie chodzi wyłącznie o cenę oraz jakość, na które w pierwszej chwili kierują uwagę odbiorcy.

Odmiana diod, z jakich został zbudowany telebim

Taki parametr rozstrzyga o żywotności ekranu LED, jego czytelności oraz… kosztowności. Ekrany LED wyjątkowo tanie są zawsze utworzone z chińskich diod, które posiadają wyjątkowo ograniczoną wyrazistość oraz mogą wywoływać wiele dylematów podczas napraw. Poza tym wielokrotnie można zaobserwować niejednolity kolor wyświetlacza, które są najzwyczajniej w świecie dysproporcją temperatur, która dokonuje się w diodach o różnorakich kolorach. O wiele bardziej dochodowy jest wynajem ekranów LED, które są produkowane w Tajwanie. Nie oszukujmy się jednak – najatrakcyjniejsze wyświetlacze ledowe są wytwarzane w Stanach i Japonii.

Metoda nakładania oddzielnych diod

Istotne jest również to, czy są przytwierdzane ręcznie czy przemysłowo. Jeżeli chodzi o diody montowane manualnie, musimy mieć na względzie to, iż jednostkowe diody są w stanie się „przepalić” i będą słabnąć. W efekcie na ekranie będą zauważalne czarne momenty, zaś odbudowa także nie zalicza się do najłatwiejszych. Diody montowane maszynowo krótko mówiąc nie wyrządzą nam wymienionych kłopotów.

Wyrazistość ekranu LED

W zasadzie nie może być uzależniona od warunków klimatycznych, m in. ciepłoty powietrza lub światła. Wyrazistość na poziomie 5.000-7.000 cd jest wystarczająca, by można było puszczać spoty w jakichkolwiek warunkach, nawet w trakcie obfitych śniegów.

Oprogramowanie do telebimu

Powinniśmy koniecznie zerknąć na oprogramowanie, z wykorzystaniem jakiego będziemy mieli szansę umieszczać zmiany na ekranie LED, a konkretniej wyświetlać kolejne materiały promocyjne, ustawiać je w konkretnej sekwencji itd. Bardzo dobrze by było, gdyby telebimem można było zarządzać zdalnie (czyli poprzez Internet). Jednym z najbardziej komfortowych programów jest naturalnie Screen Show przedsiębiorstwa Revolution-Tech. Możemy podczas jego stosowania tworzyć faktycznie rozbudowane zestawienia spotów, a to zarówno dla firmy wypożyczającej ekran, jak również dla oferenta, jest niezwykle ważne.

Kupić ekran LED czy lepiej go wynająć?

Całość zależy od tego, w której lokalizacji będzie zamontowany, jaką będzie posiadać wielkość oraz marki. Jeśli kupimy chiński telebim, wtedy z całą pewnością trzeba liczyć się z tym, iż będzie nastręczać dużej liczby napraw, zaś co za tym idzie – dużych kosztów. Telebim ma wyjątkową przewagę nad kolejnymi wewnętrznymi przekaźnikami informacji, przykładowo billboardami. Inna jest po prostu dostrzegalność obrazu. Przechodnie bardziej zwracają uwagę na energiczne treści reklamowe, które zajmują identycznie jak filmy w kinie. Dla niektórych osób stawka wynajęcia telebimu na pewno jest opłatą zaporową, natomiast na instalację musimy mieć wyjątkowe zezwolenie (w ogóle nie można przymocować omawianego ogromnego obiektu w przypadkowym miejscu). Trzeba wspomnieć, iż monitory LED w ogóle nie mogą być umieszczane równolegle do jezdni, bo oszałamiają jasnością kierowców – są w takiej sytuacji ujmowane trochę jak zagrożenie. Warto jednakże kupić czy wynająć znakomitej jakości telebim, gdyż Nabywcy w przytoczonym przypadku lepiej pamiętają treści reklamowe. A przedsiębiorstwa chętniej płacą za projekcję materiałów, ponieważ przedkłada się to na sprzedaż.

Jeżeli jesteś zaabsorbowany opisaną formą promocji, kliknij w odnośnik mieszczący się w tym miejscu – Ekrany LED

Komentarze są wyłączone.