Kostka brukowa toruń uslugi brukarskie - beton dekoracyjny
Układanie kostki Toruń
15 września, 2020
Kupujemy dom od developera -domy na sprzedaż toruń
Domy na sprzedaż
15 września, 2020
enova 365 wdrożenia oprogramowania dla firm program księgowy do produkcji

enova 365 wdrożenia oprogramowania dla firm program księgowy do produkcji

System enova365 to nowatorski system ERP, który sprawi, że kierowanie firmą staje się przejrzyste i kompleksowe. To interaktywne środowisko, wyczerpujące jedną bazę danych, składające się z modułów dopasowanych do potrzeb każdego typu przedsiębiorstwa. Producentem systemu enova365 jest firma Soneta, która ma ugruntowaną pozycję na rynku polskim, dzięki ponad 20 letniej praktyce w branży i innowacyjności stosowanych rozwiązań technologicznych.

Co to jest system ERP?
System ERP ang. Enterprise Resource Planning to kompletnie responsywny system, podzielony na moduły połączone ze sobą przez cały czas, spajających i wspierających rozporządzanie zasobów firmy. Dostosowany do wielkości działalności, ze względu na możliwość wyboru modułów oraz podwyższenia ich ilości z uwagi na miarę potrzeb.

Jak system ERP działa na przedsiębiorstwo?

Środowisko ERP umożliwia kompleksowe kierowanie firmy, wspomaga sterowanie biznesem oraz analizę danych. Zawiera wszelkie płaszczyzny działania, połączone z zarządzaniem księgowością, finansami, zakupami, sprzedażą, marketingiem, zapasami, magazynem, produkcją, serwisem czy projektami. Usprawnia dostęp pracowników do informacji, ale jednocześnie dba o ich bezpieczeństwo, działając w zgodzie z polskim prawem, przystosowuje się do aktualizowanych przepisów.

Dla kogo przeznaczony jest system ERP?

System enova365 sprawdzi się zarówno w przypadku małych, średnich jak i dużych firm. Niezależnie od tego, czy przedsiębiorstwo jest we wczesnej fazie rozwoju, czy cieszy się utwierdzoną pozycję w branży, enova365 oferuje dogodne trzy podstawowe zestawy modułów – srebrny, złoty lub platynowy, które w razie potrzeby można powiększyć o kolejne moduły. Dzięki temu system ERP dostosowuje się do firmy każdej wielkości.

W jaki sposób działa system ERP?

Choć moduły mogą funkcjonować oddzielnie, jednakowa baza danych dla każdego z zakupionych modułów, oferowana przez producenta enovy365, umożliwia udostępnianie informacji dostępnych dla wszystkich upoważnionych pracowników każdego z działów firmy, gdy ten tego potrzebuje. Używanie systemu pozwala na umieszczanie wzorców metod pracy, przyznawanie obowiązków i wypełnianie raportów i zestawień. Działa: gromadząc, przechowując i badając dane, w taki sposób, by jak najwydajniej udoskonalić obieg danych i uprościć możliwe procesy biznesowe. Standaryzacja procesów usprawnia pracę, a automatyzacja czynności pozwala wyeliminować błędy ludzkie.

Dlaczego warto wybrać system enova365?
enova365 jest pierwszym w Polsce elastycznym systemem, oferującym możliwość korzystania z systemu ERP, na urządzeniach zarówno stacjonarnych, jak i mobilnych. System jest również dostępny online oraz w chmurze, dzięki czemu firma korzysta z danych gdziekolwiek tego potrzebuje.

Jak wdrożyć system ERP enova365?
Do wprowadzenia systemu enova365 nie potrzeba specjalistycznej wiedzy IT. Przedsiębiorstwo ma możliwość spotkania z licencjonowanym partnerem, który pokaże moduły, które będą najbardziej funkcjonalne dla firmy, a wraz z decyzją o korzystaniu z systemu, firma wdrażająca instaluje i konfiguruje wybrane moduły i organizuje szkolenia z zakresu obsługi systemu dla każdego z pracowników.

Sposoby pozyskania licencji

Kupno licencji

Wybór tego klasycznego rozwiązania równa się z tym, że firma staje się dożywotnim posiadaczem licencji. Ponadto w cenie zakupu uwzględnia się 12-miesięczną gwarancję. Licencja zezwala na ciągłe aktualizacje systemu do nowych wersji. Taki układ zadowoli tych, którzy wolą zakupy na własność albo pozyskali dotację bądź leasing na wdrożenie systemu.

Abonament

Abonament daje możliwość wynajęcia systemu do użytkowania wybranych modułów, w oparciu o miesięczne opłaty. Ta opcja została skonstruowana zwłaszcza dla średnich i małych przedsiębiorstw z dynamiczną strukturą zatrudnienia.

System w chmurze

System w chmurze to kolejna opcja usługowa. W cenie abonamentu znajduje się wynajem modułów razem z serwerem w chmurze Microsoft Azure, aktualizacjami i backupami. Taki rodzaj licencjonowania zalecany jest dla przedsiębiorstw, które nie planują inwestowania w zaplecze IT.

Największe korzyści wdrożenia systemu enova365

Używając systemu enova365, przedsiębiorstwo otrzymuje w głównej mierze wysoki standard bezpieczeństwa magazynowania danych. Funkcjonalność systemu wpływa na efektywne zarządzanie czasem pracy, zmniejszenie kosztów działalności oraz usunięcie ryzyka błędu. Z kolei przyspieszony dostęp do analiz biznesowych oraz innych informacji, umożliwia działanie na wysokim poziomie. Skalowalność systemu i możliwość rozbudowy pakietu oznacza, że system wzrasta wraz z przedsiębiorstwem, a wszystko to w granicach wygodnego abonamentu. Enova365 staje się najlepszym partnerem w biznesie.

autoryzowany partner enova

Komentarze są wyłączone.