Bezalkoholowe wesele tylko z dobrym dj-em

pozycjonowanie w toruniu pozycjonowanie stron i sklepów skuteczne pozycjonowanie
Pozycjonowanie stron internetowych – pierwsze kroki
28 kwietnia, 2017
kancelaria adwokacka toruń adwokat odszkodowania prawnik rekompensaty
Dochodzenie odszkodowań – warto wybrać kancelarię adwokacką
29 kwietnia, 2017
dj bydgoszcz dj na wesele dj na imprezy w bydgoszczy

dj bydgoszcz dj na wesele dj na imprezy w bydgoszczy

Impreza weselna jest niepowtarzalną imprezą rodzinną, jaka powinna na długi czas zakorzenić się w pamięci wszystkich zaproszonych osób. Doskonale by było, jeżeliby przywodziła jedynie miłe wspomnienia. Każda osoba będąca w związku marzy o oryginalnym, modnym oraz zniewalającym weselu. Więc takim, na którym goście będą doskonale się bawić z wyczuciem oraz smakiem do do ostatnich chwil.

Wesele bez kropli alkoholu

W obecnym czasie co chwilę oglądamy reklamy faworyzujące alkohol, produkty tytoniowe oraz pozostałe używki, przykładowo napoje energetyzujące. Zwłaszcza młode osoby planując wesele chcą usatysfakcjonować wszystkich, natomiast dobrą drogą mogącą spełnić ten cel jest alkohol. Kiedy go dużo pijemy przestajemy cokolwiek kontrolować oraz nie przeszkadzają nam już przykre uszczypliwości ciotek, hałas najmłodszych gości i aromat petów unoszący się ponad nimi (mimo iż sami wcale nie palimy). Dj na wesele, wytworne posiłki, różnego charakteru atrakcje oraz niezwykła atmosfera – to wszystko właściwie wystarczy. Trzeźwość na tych uroczystościach zdarza się bardzo rzadko, jednakże od kilku lat bardzo dużo związków zaczęło rozpowszechniać wspomniany styl. Z jednej strony – ze względu na małe dzieci, które po prostu nie mogą postrzegać krewnych pod wpływem wytrawnych trunków, a z innej strony – jest to symptom mądrości i odpowiedzialności.

Duża ilość osób, w sumie nie tylko będących członkami Kościoła rzymskokatolickiego, jest zdania: „fajna impreza wcale nie zależy od ilości wypitego trunku” lub „wcale nie potrzeba napojów wysokoprocentowych, by świetnie biesiadować”. W sytuacji przyjęć weselnych jest to o tyle niesamowite, bo w naszym kraju nadmienione okazje od dawien dawna były bogato zakrapiane. Osoby, jakie zdecydowały się obecnie na wesele bez kropli alkoholu nierzadko słyszały niemiłe docinki, rezygnację z uczestnictwa w imprezie bądź zdania „co ludzie powiedzą”. O ile zaproszenie wyczynowego wodzireja na wesele nie jest niczym ekscentrycznym, to nieobecność napojów z alkoholem – owszem.

DJ dla specjalnych gości

Udane przyjęcie to zawodowy DJ na wesele z Bydgoszczy i kompozycja dobrana do gustów gości. To akurat on planuje scenariusz imprezy oraz planuje najprzeróżniejsze zabawy. Na weselu bezalkoholowym jest dosłownie konieczny. Fachowy DJ to gwarancja wyjątkowej imprezy chociażby przez dwa lub trzy dni (z poprawinami). Jakie są jego podstawowe cele? Oprócz tego, iż jest odpowiedzialny za dobór muzyki, to jakiekolwiek przedsięwzięcie musi być przez niego wystarczająco wcześnie oznajmione oraz pociągnięte. Każdy zaproszony gość ma się świetnie bawić, choćby ten szczególnie nieśmiały. Praca wodzireja zaczyna się zazwyczaj od określenia uczestnikom ich miejsc, a zaraz potem – razem z nowymi zdarzeniami – razem śpiewa z gośćmi, pokazuje im taniec, pokazuje wielorakiego rodzaju animacje. Wszystko to prowadzi w sposób żartobliwy, lecz bynajmniej nie krępujący. Wodzirej musi koniecznie być „duszą towarzystwa”, zwłaszcza na zabawach bez alkoholu. Trzeźwi nowożeńcy, krewni i znajomi niemało wymagają i to przez długi czas w zestawieniu do tych, którzy zaraz na początku imprezy są pod wpływem napojów z alkoholem.

Dj na wieczór panieński

Bez napojów alkoholowych czasami może funkcjonować bardzo dużo klasycznych zabaw, przykładowo wieczory panieńskie sylwester, rocznice ożenku. Zamiast tracić mnóstwo pieniędzy na „gorzałkę”, musujące wino i szampana, wystarczy wykazać się trochę lepszą kreatywnością. Wieczór panieński czasem może ciągnąć się chociażby kilka dni, zaś w trakcie zabawy Panna Młoda jest uczona do wypełniania roli cudownej małżonki. To samo dotyczy wieczorów kawalerskich, w czasie jakich absolutnie nie muszą świętować prawie nagie tancerki. Imprezy oraz wyjścia bez napojów z alkoholem są znakomitą alternatywą szczególnie dla tych planowanych w klasycznym charakterze. Nierzadko Mężowie mówią, że planują bawić się doskonale podczas uroczystości, zaś nie tylko kolejnego dnia chwalić się współpracownikom jaką ilość udało im się wypić. Alkohol służy najpierw do tego, żeby „przykrywać” podstawowe rzeczy, np. brak odczuwania radości z wydarzenia, przywiązania do krewnych (albo w ogóle więzi społecznych) czy pejoratywnego odczuwania obcej kultury. Zazwyczaj ludzie niestety nie chcą brać ślubów, ponieważ nie mają funduszy na alkohol i w rzeczywistości nie dostrzegają prawdziwego powodu owego wydarzenia. Nie chodzi tutaj z pewnością jedynie o napoje wysokoprocentowe, gdyż nakładów związanych ze ślubem i weselem jest o wiele więcej.

Zaślubiny, narodziny dziecka i kolejne rodzinne wydarzenia bez kropli alkoholu nie wyróżniają się faktycznie niczym od takich klasycznych. W wyznaczonym miejscu gra wzięty DJ, na twarzy przyszłych uczestników dominują uśmiechy, Młoda Para cudownie tańczy we mgle, rodzice jednej i drugiej strony stoją poruszeni. Nie ma otumaniającego alkoholu, przez jaki nierzadko takie ciepłe chwile uciekają w niepamięć i zastępuje je wrogość, brak empatii, złośliwość oraz utarczki zaproszonych gości.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się dużo więcej, wejdź tu – www.dj-bydgoszcz.pl

Komentarze są wyłączone.