Autokary wycieczkowe – jak wynająć

Kursy jezykowe do certyfikatu z angielskiego toruń, ANGIELSKI TORUŃ
Certyfikaty językowe z Angielskiego – Kursy językowe w Toruniu
20 maja, 2019
Ortodonta - aparat ortodontyczny Toruń cena - Ortodoncja
Wizyta u ortodonty
4 sierpnia, 2019

Autokary wycieczkowe – jak wynająć

przewozy autokarowe Toruń wynajem autokarów cena

przewozy autokarowe Toruń wynajem autokarów cena

Dzisiejsze autokary wyróżniają się najwyższą jakością, jeśli chodzi o potrzeby klientów. Najnowsze autokary wyposażone są w wiele dóbr oddziałujących na wygodę podróży.

Autokary mają w standardzie ergonomiczne fotele, klimatyzację i toaletę. W wielu przypadkach dostępny jest również barek oraz telewizor. Co raz częściej są też indywidualne oświetlenie i nawiewy powietrza, port USB, gniazdko oraz WiFi.

AUTOKAR W PODRÓŻY

Autokary obsługują przede wszystkim wycieczki krajowe i zagraniczne. Wiele z nich wiąże się z wielogodzinną jazdą, ze względu na to autokary projektuje się z myślą o pasażerach. Autokary w Polsce mają doskonałe dalekobieżne połączenia w kraju, a także kursują po Europie zachodniej oraz wschodniej. Dalekie trasy wymagają postojów. Dzięki nim pasażerowie mogą na moment rozprostować nogi, wyjść, zaczerpnąć powietrza, udać się za potrzebą lub zjeść.

Aby zapewnić absolutny komfort w autokarze możliwa jest obecność pilota, który zatroszczy się o pasażerów, a w trakcie jazdy opowie o mijanych miejscach.

WYNAJEM AUTOKARÓW

Wycieczki zagraniczne czy krajowe to nie jedyny cel autokarów. Przewoźnicy oferują wynajem autokaru na specjalną okoliczność. Jest to doskonałe rozwiązanie w potrzebie przetransportowania dużej liczby osób. Wynajem spełni oczekiwania w przypadku imprez okolicznościowych, takich jak wesela, czy wyjazdy integracyjne. Dużą popularnością cieszą się też przy organizacji wyjazdów biznesowych. Wynajem autokaru to również dobry transport na kolonie, dla wycieczek szkolnych i na zawody sporotowe.

BEZPIECZNY AUTOKAR Z DOŚWIADCZONYM KIEROWCĄ

Najważniejszą cechą, na którą stawia wynajem autokarów jest bezpieczeństwo. Co roku utrzymuje się dbałość o stan techniczny, pojazdów i realizuje się inwestycje zakupu nowego taboru autokarów. Utrzymanie stosunkowo nowych pojazdów zapewnia wygodę podróżowania.

Istotną zaletą jest to, że wynajem autokaru, to również wynajem kierowcy. Każdy z nich jest profesjonalnie wykwalifikowanym pracownikiem, a ich umiejętności popierają okresowe testy. Zasadnicze są także realizowane badania zdrowotne, dopuszczające do wykonywania pracy. Selekcję właściwej kadry nazdoruje wybrany kierownik transportu. Daje to możliwość wysokiej standaryzacji obsługi klientów, a wynajem autokaru, łączył się z wysoką jakością.

Aby podróż przebiegała bezpiecznie i sprawnie autokary posiadają wyznaczoną przepisami liczbę kierowców. W trakcie wymagających tras, kierowcy się zamieniają i troszczą się o osobisty wypoczynek, by móc w pełni świadomie kierować autokarem. Doświadczenie pracowników przekłada się na doskonałą orientację w terenie i znajomość zamiennych tras, co oznacza bezproblemową podróżą.

Nowoczesna technologia wpływa na większą dostępność. To już nie tylko możliwość kupienia biletu, czy wynajmu autokaru online, ale także śledzenia autokarów dzięki GPS. To także jest elementem wzniesienia bezpieczeństwa.

JAK WYNAJĄĆ ODPOWIEDNI AUTOKAR

?

Dobór autokaru zależy od specyfiki wyjazdu, ilości godzin lub dni i liczby osób. Najprostszym przelicznikiem jest ilość dostępnych miejsc. W przypadku autokarów wysokopokładowych ich ilość średnio wynosi od 34 do 64 miejsc. Autokar niskopokładowy posiada od 18 do 32 siedzeń. Możliwy jest także wynajem autobusów na wyjazdy z mniejszą liczbą pasażerów. Największe autokary piętrowe (od 70 do nawet 86 miejsc) jeżdżą zwykle w dalekie trasy.

Należy też sprawdzić, jaki jest stan stan techniczny wynajmowanego pojazdu. Dokumenty dopuszczające autobus do jazdy, są ogólnodostępne. Warto też rozeznać się, czy ma wszystkie potrzebne elementy wyposażenia przykładowo gaśnicę i apteczkę.

Użyteczne okażą się także opinie poprzednich klientów, zamieszczane w internecie.

KOSZTY NAJMU AUTOKARU

Tak jak w przypadku doboru autokaru, koszt za wynajem oparty jest o kilka czynników. Do wielkości autokaru trzeba dorzucić takie elementy jak liczba kilometrów, miejsce podstawienia autokaru, trasa z uwzględnieniem punktów noclegowych i czas pracy kierowcy. Warto pamiętać o zaplanowaniu mniejszych wydatków jak płatne parkingi czy opłaty za autostrady. Naturalnie można też liczyć na zniżki. W biznesie turystycznym najkorzystniejsze oferty dotyczą podróży planowanych z wyprzedzeniem. Szybka rezerwacja pozwala lepiej zaplanować podróż. Na promocje mogą też liczyć stali klienci. Częste korzystanie z usług konkretnych firm, umożliwia negocjację cen.

Autokary Toruń

Komentarze są wyłączone.