Dekoracje weselne Toruń

Zabiegi stomatologiczne Toruń cennik
Ceny zabiegów stomatologicznych
16 sierpnia, 2019
Liposukcja bez skalpela - bezoperacyjne usuwanie tkanki tłuszczowej laserem
Liposukcja laserowa
29 sierpnia, 2019

Dekoracje weselne Toruń

Dekoracje weselne - swietlne kwiatowe balonowe - dekorowanie sal kosciolow samochodow

Dekoracje weselne - swietlne kwiatowe balonowe - dekorowanie sal kosciolow samochodow

Planowanie ślubu nie ma miejsca, bez planowania dekoracji weselnych, które uświetnią każdą część ceremonii. Bogaty wybór dodatków, którymi można uświetnić wystój kościoła, sali czy samochodu, pozwoli na przygotowanie idealnej uroczystości. Dekoracje ślubne nie muszą być jednak drogie, ani wyszukane, by stanowiły doskonały element wystroju wnętrz, robiły wrażenie oraz były miło wspominane przez gości. Najlepiej zdecydować się na te elementy, które będą odpowiadały parze młodej i podkreślą charakter imprezy.

DEKORACJE ŚLUBNE DO KOŚCIOŁA

Podstawowym celem dekoracji ślubnych w kościele jest zbudowanie przyjemnego nastroju. Dostosowuje się je do wnętrza budynku, by mogły podkreślić piękno i wyjątkowość ceremonii ślubnej, trzeba pamiętać, że nie może być ich zbyt dużo, by nie naruszały wizerunku świątyni. Dekoracja kościoła bazuje przede wszystkim na dekoracji drogi do ołtarza, samego ołtarza i bocznych naw. W tym przypadku najbardziej sprawdzają się kwiaty, świece oraz szarfy.

Świeczniki, latarenki, świece

Świece potrafią stworzyć unikalny klimat, szczególnie w półmroku dominującym w kościele. Odpowiednie rozplanowanie miejsc, pozwoli na niezwykłe oświetlenie wystroju. Należy jednak pamiętać, aby były one poukładane z głową, aby nie zawadzały gościom w komfortowym poruszaniu się oraz nie stanowiły zagrożenia. Dostępnych jest wiele pięknych latarenek i świeczników, które nie tylko dodadzą klimatu wystrojowi, ale również zabezpieczą przed ściekaniem wosku.

Wstęgi, szarfy, chodniki

Zwykle wstęgi i szarfy wykonuje się z satyny lub tiulu. Rozwiesza się je wzdłuż ławek, żeby stworzyć korytarz, którym para młoda podejdzie do ołtarza albo przy samym ołtarzu. Wstęgi mogą być nieozdobione, ale równie dobrze można dodatkowo przystroić je kokardami, kwiatami albo innymi ozdobami.

Dodatkowo przejście do ołtarza można wyłożyć dywanem lub chodnikiem, który uświetni wygląd przejścia i doda mu elegancji. Zwykle takie dywany są w kolorze białym lub czerwonym.

Bukiety, kwiaty, płatki kwiatów

Kwiaty i bukiety mają duże zastosowanie. Będą doskonałe we wszystkich miejscach, jakie para młoda zamierza ozdobić. Należy też pamiętać, że lepiej postawić na mniejszą liczbę kwiatów żywych i nie stosować sztucznych. Kwiaty będą dobre przy ławach oraz przy ołtarzu. Co raz częściej rozrzuca się płatki kwiatów na drodze do ołtarza. Warto nie przesadzać z ilością dodatków. Dywan i płatki jednocześnie mogą już być przesadą.

Kwiatowe pergole

Pergole to kwiatowe łuki wyłożone kwiatowymi kompozycjami, które można umieścić nie tylko w kościele. Taka dekoracja ślubna poprawi też wystrój sali albo będzie przyjemnym tłem do zdjęć weselnych. Niestety, to dość kosztowna ozdoba.

SAMOCHODOWE DEKORACJE NA WESELE

Dekorując samochód też można wykazać się kreatywnością. By ta inicjatywa nie kończyła się na wynajęciu limuzyny, można ją także ozdobić różnego rodzaju spersonalizowanymi dodatkami.

Kwiaty, puszki, wstążki

Nadal do najpopularniejszych ślubnych ozdób na samochód należą puszki, kwiaty oraz wstążki. Puszki przypina się do tyłu auta i są one osiągalne w różnych wzorach i kolorach i mogą mieć zabawne nadruki. Tak samo dużym zainteresowaniem ciągle cieszą się także wstęgi na maskę samochodu, które można udekorować kwiatami, koralikami, kokardami czy nawet balonami i innymi małymi ozdobami.

Naklejki i tablice rejestracyjne

Zarówno naklejki jak i tablice rejestracyjne są dostępne w gotowych oraz spersonalizowanych formach. Można je zamówić z atrakcyjnymi grafikami ślubnymi, które wpasują się w przewodni motyw uroczystości, a także datą ślubu, imionami, czy zabawnymi tekstami.

DEKORACJE SALI WESELNEJ

Dekoracje ślubne, które ozdobią salę weselną, są szczególnie ważnym elementem, o którym trzeba zdecydować, organizując ślub. Podstawowym priorytetem jest przystrojenie stołów, a później otoczenia i części wyznaczonej do tańca. Ogromną rolę spełniają tu często kompozycje kwiatowe, choć w nowoczesnych projektach, świetnie sprawdza się też gra świateł scenicznych, które stworzą niezwykłą atmosferę. Wszystko zależy od motywu przewodniego, jaki interesuje parę młodą.

Otoczenie

Dekoracja otoczenia zazwyczaj opiera się na przewodnim motywie wesela. Inaczej będzie udekorowana z uwagi na miejsce wesela, inaczej w stosunku do pory roku i upodobań pary młodej. Wszystkie te elementy muszą wzajemnie łączyć się tak, by utworzyć niepowtarzalny klimat. W tym przypadku ważny jest dobór kwiatów, oświetlenia, dekoracyjnych materiałów oraz wszelkich wiszących dodatków np. girland, balonów, czy papierowych kul.

Stoły

Stół z zazwyczaj unosi największą liczbę dekoracji weselnych, dlatego przygotowanie go wymaga troski o detale. Wśród najczęstszych dekoracji na stole są nie tylko winietki, piękne serwetki, czy zastawa stołowa. Znajdują się tam też drobne podarunki dla gości, bieżniki i obrusy, świece i aranżacje kwiatowe. Dostępne są także zabawne dodatki, jak na przykład menu, regulaminy wesela lub podziękowania.

Krzesła

W przypadku krzeseł najczęściej wykorzystywaną dekoracją weselną są pokrowce, które dopasowuje się pod względem wzorów i kolorów. Ponadto jest sporo ofert kokard, wstążek, ciekawych zawieszek, drobnych świateł, girland oraz oczywiście kwiatów, którymi można przystroić siedzenia dla pary młodej oraz dla gości.

Dodatki

Wśród wielu dodatków, często dostępna jest także księga gości na specjalne życzenia oraz plakaty i ankiety, które będą doskonałą pamiątką. Natomiast fotobudka uświetni wesele, dzięki zabawnym rekwizytom do zdjęć. Ofert z dekoracjami weselnymi jest dużo i z pewnością każda para znajdzie coś dla siebie.

Dekoracje weselne w Toruniu

Komentarze są wyłączone.