Płaski brzuch, czyli jak się odchudzać

Adwokat Kancelaria Adwokacka Toruń Alimenty
Obowiązek alimentacyjny – wynajmij skutecznego adwokata
7 kwietnia, 2017
toruńska kancelaria notarialna dobry notariusz pomoc notarialna
Z czym warto iść do notariusza?
8 kwietnia, 2017

Płaski brzuch, czyli jak się odchudzać

Skuteczne odchudzanie toruń sposoby na płaski brzuch zabiegi wyszczuplające

Skuteczne odchudzanie toruń sposoby na płaski brzuch zabiegi wyszczuplające

Co zrobić, by mieć płaski brzuch?

Wymodelowany brzuch to fantazja dużej liczby osób – zarówno pań, jak również panów. Cudownie by było, gdyby był zachwycająco umięśniony oraz nieco twardy (z tzw. „kaloryferkiem”). Brzuch jest tą częścią ciała, na którą najmocniej zwracamy uwagę w czasie treningu oraz przy wdrażaniu różnych diet. Te osoby, jakie bardzo dużo poświęcają dużo czasu swojemu ciału, mają szansę pochwalić się zjawiskowym, gładkim brzuszkiem i zuchwale spacerują po plaży albo relaksują się na fotelach nad jeziorkiem. Nic w tym dziwnego, bo brzuch jest ową strefą ciała, która uwodzi płeć przeciwną. Mamy szansę też zobaczyć takie osoby, jakim w ogóle nie zależy na przesadnym negliżu i w sumie nie ukazują tak ochoczo wyrzeźbionego brzuszka. Nad kondycją trzeba pracować – nie dajmy się „wpuścić w maliny”.

Jeśli będziemy leżakować sobie po pracy w łóżku zamiast wędrować na fitness w wodzie bądź ćwiczyć na trampolinach, wówczas bez wątpienia absolutnie nie spełnimy owego fantazjowania. Zamiast skąpego bikini albo slipów, będziemy przymuszeni wciskać się w okropne kostiumy, tankini z szortami lub szorty i koszulkę na ramiączkach. Każdy stwierdza: zrób coś z tym, dobre rezultaty da odpowiednia dieta i aerobik. Lecz czy na pewno? Czy jest to istotnie takie łatwe, jak mówią znajomi? Czy potrzebna jest tylko dieta zawierająca tylko warzywa i owoce, trochę spacerów i co ważne – brzuszków, żeby można było chwalić się wszem i wobec zjawiskowym brzuchem? Otóż niekoniecznie. Odchudzanie krótko mówiąc nie bazuje tylko na wymienionych oklepanych rzeczach, lecz też na genetyce, a mianowicie predyspozycjach biologicznych.

Czy można schudnąć robiąc tylko brzuszki?

Absolutnie nie możemy uwolnić się od tkanki tłuszczowej wyłącznie w jednym rejonie, wskazany jest ogólny wysiłek wszystkich części ciała. Tłuszczyk na ciele spala się proporcjonalnie, to znaczy – w jakiejkolwiek partii ciała symetrycznie do liczebności komórek tłuszczowych. Odchudzanie zachodzi wszechstronnie, dotyczy całego ciała, zaś reklamy, które oferują idealne ciało w kilkanaście minut, zwyczajnie naciągają. Istotną funkcję odgrywa tutaj genetyka, ponieważ niektóre osoby posiadają poważniejsze tendencje do nadwagi tylko z tego względu, iż ich przodkowie i różne inne osoby z rodziny, też miały z tym niemały dylemat. Podczas ćwiczenia jedynie pojedynczych brzuszków bez wątpienia wcale nie pozbędziemy się szpecących fałdek, ponieważ w tym okresie będziemy wyczerpywać zbyt małą ilość energii. Brzuszki pokrzepiają mięśnie w martwiącej nas partii i po jakimś czasie czasami może się okazać, iż mamy tam więcej centymetrów niż myśleliśmy. Bicepsy są coraz mocniejsze (uformuje się nam dobre oparcie), lecz tłuszcz zostanie.

Nowoczesne sposoby na płaski brzuch

Prócz rozsądnej diety oraz sportu globalnego (zatem aktywności tyczących się wszystkich partii ludzkiego ciała, a nie wyłącznie wskazanej partii), mamy szansę zaczerpnąć z specjalnego odchudzania w salonach kosmetycznych. Nie chodzi tutaj jednak o to, ażeby przez 24 godziny uczęszczać na masaże jakimiś egzotycznymi urządzeniami…i wybaczyć sobie owe rzeczy przytoczone wcześniej. Wszystko musi koniecznie być ze sobą powiązane – zdrowa dieta, aktywność fizyczna i zabiegi kosmetyczne, które wygładzą skórę, zredukują cellulit, wygładzą fałdki w partiach, na jakie dieta oraz ruch absolutnie nie są w stanie nic poradzić.

Ostatnimi czasy takim fajnym sposobem na wysmuklenie sylwetki jest na przykład liposukcja bez skalpela przy użyciu urządzenia Med 2 Contour Medical. Za jego sprawą mamy szansę sprawnie zredukować tkankę tłuszczową z ważnych obszarów, m in. na biodrach. Chodzi tu krótko mówiąc nie tylko o widowiskowe wymodelowanie ciała po pierwszym zabiegu, ale zredukowanie miejscowej tkanki tłuszczowej. Odrębna głowica wciąga sukcesywnie fragmenty skóry, a ultradźwięki uszkadzają komórki lipidowe. Są one zaraz potem wyrzucane z organizmu poprzez limfę, a w kolejnej fazie – poprzez wątrobę. Można także skorzystać z Maximusa TriLipo, który polepsza wygląd skóry, jej napięcie, kształtuje sylwetkę, leczy cellulit oraz zmniejsza miejscową tkankę lipidową. W odróżnieniu od pierwszego, Maximus oddziałuje nie tylko na zbędny tłuszczyk, ale też na mięśnie. Zaś dokładnie: pobudza skórę właściwą, tkankę wewnątrz oraz mięśnie, aby ekspresowo i sprawnie wymodelować ciało. Oporny tłuszczyk ma formę upłynnioną, bo oddziałują na niego fale elektromagnetyczne. A taka sytuacja wpływa na to, że nasza bariera ochronna i bicepsy są intensywnie nagrzane. Wspomnianym urządzeniem możemy też redukować głębokość zmarszczek naokoło oczu oraz ust, jak i podnosić owal twarzy. Bardzo dużo osób decyduje się także na terapie z wykorzystaniem endermologii, przykładowo na masaż w wykorzystaniem próżni. To pewnie najpopularniejsza alternatywa, gdyż trzeba ubrać charakterystyczny strój, natomiast kosmetolog realizuje zabieg zasysającą głowicą, która „jeździ się” po tymże kostiumie.

Jeżeli zafascynował Cię niniejszy materiał, wypatrujesz skutecznego sposobu na pozbycie się nadmiernej tkanki tłuszczowej w sumie nie tylko na brzuchu, to wejdź w odsyłacz obok – Odchudzanie Toruń – a może wynajdziesz akurat to czego poszukujesz.

http://odchudzanie.torun.pl

Komentarze są wyłączone.